Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Markanıza ait tüm sosyal medya içerik üretme, planlama, markalama, reklam hizmetlerini sunduğumuz hizmettir. Hedef kitlenize ve sektörünüze bağlı kalarak kurumsal ve kişisel hesaplarınızı en etkili şekilde düzenler ve paylaşımlarınızı düzenleriz. Markanızın güçlü ve etkili bir sosyal medya hesabına sahip olması hem marka kimliğinizi güçlendirecek hem de satışlarınızı büyük oranda arttıracaktır.

Neler Yaparız?

Sosyal medyada hedef kitlenize nereden ulaşabileceğinizi en iyi şekilde belirler, etkileşim kurar ve dönüşüm gerçekleştirmenizi sağlarız. İçerik takvimlerinizi oluşturur ve yaratıcı kampanyalarla hedef kitlenizin sesinizi duymasını sağlar ve performansla ilgili önemli raporlar hazırlarız.

Hedef Kitle Analizi

İlk önce işletmenizin bulunduğu sektörü analiz ederek hedef kitlenizin hangi platformlarda yoğun olarak yer aldığını inceliyoruz.

Paylaşım Takibi

İşletme yada bireysel hesaplarınıza  sizin için harika çözümler ile hem gönderileriniz için tasarımlarınızı yapıyor hem de  hesaplarınızın reklam, takipçi arttırma ve yönetimini sağlıyoruz.

Kurumsal Kimlik Oluşturma

İşletmenizi iyi bir şekilde temsil edecek güçlü ve şık sosyal medya hesapları tasarlıyoruz.

Destek Hizmeti

Çalışmalarımız süresince ve çalışmamız sonrasın da aklınıza takılan soruları cevaplıyor ve sizlere profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti sağlıyoruz.

× İletişime Geçebilirsiniz.